Belvedere

Webová stránka značky: Belvedere

Tým Belvedere Distillery hledal nové způsoby zpracování a experimentování s Polským žitem a zároveň se vracel k 600 leté tradici výroby vodky v Polsku. Brzy si uvědomili, že až do 19. století se polští výrobci vodky spoléhali na starou techniku "klíčení" zrna. Tradice, která odhalovala bohaté a charakteristické chutě.

V roce 2013 vznikla v Polsku Belvedere - značka vodky - známá především pro svou autentičnost a kvalitu. Belvedere při výrobě používá pouze polské ingredience a celý proces výroby probíhá zde v zemi.

Belvedere používá pšenici Dańkowskie, která je místně fermentována, čtyřikrát destilována a smíchána s Belvedere artéskou vodou. Belvedere vodka je vyrobena z žita a vody a destilovaná ohněm. Obsahuje 0 příměsí a přidaného cukru. 600 let trvající polská tradice ve výrobě vodky umožnila vzniknout Belvedere, hrdé přírodní vodce s charakterem. Je 4x destilovaná, ale nedokonalosti se palírna nesnaží odstranit. Naopak je "nedokonale dokonalá" s plnou, lehce sladkou chutí a hedvábným závěrem.

Láhev této vodky ctí název své značky, který v překladu znamená „Krásné vidět“. Je oslavou všeho, co Polsko činí jedinečným - od tvrdě pracujících lidí, kteří ji vyrábějí, až po úrodný terroir, který jí dává její charakteristickou chuť.

4 položek celkem
belvedere
+ Dárek zdarma
660 Kč bez DPH
799 Kč

Jemný vanilkový buket s lehkým aroma žita. Jemně krémová s výrazným charakterem. Ideální čistá, s ledem nebo míchaná, např. jako Belvedere Classic Vodka...

75
Belvedere Vodka 40% 0,7l + Originální Shaker jako dárek
Akce + Dárek zdarma
660 Kč bez DPH
799 Kč

Protřepat, nemíchat. Ale v čem? Jedinečná příležitost pro rozšíření Vašeho domácího baru - k lahvi Belvedere vodky od nás dostanete originální shaker pro...

685
Belvedere Single Estate Rye Bartężek 40% 0,7l
855 Kč bez DPH
1 035 Kč

Polská vodka, která vás nenechá na pochybách, že se jste zvolili správně. Přitažlivá chuť s jemným květinovým nádechem končí komplexním charakterem.

29355
bel1
Novinka
4 124 Kč bez DPH
4 990 Kč

Očekáváme naskladnění začátkem března! Belvedere 10 představuje novou ikonu ve světě luxusních destilátů. Tato vodka je uměleckým dílem a její lahev je...

29242

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

**