Žufánek OMFG Oh My * Gin 45% 0,5l Ročník 2024

Značka: Žufánek
1 595 Kč 1 318 Kč bez DPH
Skladem

A je tu další kousek ze sběaratelské limitované edice OMG ginu. Základ tvoří stejný recept jako u klasického OMG, jen je k němu přidáno něco extra. A co to bude tentokrát?

Detailní informace

Detailní popis produktu

OMFG (Oh My * Gin) je sběratelská limitovaná edice OMG ginu. Základ tvoří stejný recept jako u klasického OMG, jen je k němu přidáno něco extra. To extra bude každý rok jiné a nikdy se nebude opakovat. Každý ročník bude jedinečný a slouží jako poděkování našim věrným zákazníkům a fanouškům.

OMFG 2024 obsahuje Osmanthus fragrans. Vonokvětka libovonná, též nazývána jako Olivovník libovonný či sladký voňavý květ. Chuťový mix jasmínu a meruněk, nasládlá a líbivá vůně, skvěle se snoubící se signaturními pepři a citrusy obsaženými v receptuře.

Zbylé byliny a jejich množství je totožné s OMG, tedy jalovec, koriandr, puškvorec, andělika, grains of paradise, levandule, lípa srdčitá a další.

Gin si nejlépe vychutnáte s kostkou ledu a nebo s tonikem (50 ml OMFG, 120 ml kvalitního neochuceného toniku). Kvůli mnohem většímu množství bylin ve složení, než je tomu u ostatních ginů, dochází při vychlazení láhve k mléčnému zakalení nápoje. To mají na svědomí právě aromatické oleje z destilovaného jalovce, které se v teplotách pod 7 °C vysráží a v teple naopak rozpustí. Stejně jako naše ostatní destiláty, tak i gin doporučujeme nevychlazovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Objem: 0,5 l
Obsah alkoholu: 45%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**