Opihr Gin 42,5% 0,7

Značka: Opihr
869 Kč –8 %
Opihr Gin 42,5% 0,7
869 Kč –8 % 799 Kč 660 Kč bez DPH
Skladem

Delikátní, pikantní a plný koření. V tomto ginu jsou použity Indonéské Cubeb bobule, indický černý pepř a marocký koriandr.To vše vede k bohaté chuti ginu plné orientální vůně kmínu, kardamomu a kůry citrusů, ke krásně nasládlé, kořeněné a výrazné chuti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovatelé a obchodníci cestou z Asie do Evropy a zpět navštívili mnoho lokalit. Přestože je přesné umístění Opihru opřeno legendami, podle Bible šlo o mimořádně bohaté území plné zlata, vzácného koření, perel a pávů. I proto tudy procházela starověká námořní hedvábná stezka neboli cesta koření mířící z území dnešní západní Evropy do Asie a zpět.

A právě suroviny z lokalit lemujících tuto cestu vytvořily základ ginu Opihr. Konkrétně malajské bobule cubéba, perský černý citrón, indický pepř, španělská pomerančová kůra, turecký kmín a grepová kůra, germánský kořen anděliky, indický kardamom a zázvor, indický černý pepř, italský jalovec a marocký koriandr. Samé dobré věci, ze kterých mohl vzniknout jedině takto bohatý gin plný výrazných vůní a chutí. Samotný gin vzniká v nejstarší anglické palírně tradiční metodou z roku 1761.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Země: Velká Británie
Obsah: 0,7l
Obsah alkoholu: 42,5%
Styl: London Dry Gin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**