Coconut Cartel 40% 0,7l

1 049 Kč 867 Kč bez DPH
Skladem

Guatemalský rum, který zraje 4-12 let v sudech amerického bílého dubu, je zjemněný přidáním kokosové vody. Vy si tak můžete pochutnat na tropickém aroma kokosu s nádechem banánu, manga a vanilky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Coconut Cartel tvoří směs rumů o stáří 4–12 let, jež zrály v nových vypálených sudech z amerického bílého dubu. Na svých 40 % je následně zjemněn přidáním kokosové vody. Díky tomu se vyznačuje tropickým aroma kokosu s nádechem banánu, manga a vanilky. Po ochutnání se projeví tóny karamelu, santalového dřeva a zkaramelizovaného hnědého cukru, samozřejmě nechybí ani kokos. V nápoji objevíte také nádech minerality a jemné slanosti z kokosové vody.

Použití kokosové vody je unikátní a dodává Coconut Cartelu skutečně výraznou chuť a texturu. Přirozená slanost kokosové vody tlumí hořké tóny taninů ve vyzrálém rumu, a zároveň zvýrazňuje jeho ovocné a květinové tóny. Minerály obsažené v kokosové vodě přispívají k hladkému pocitu v ústech. Takže i když můžete očekávat, že tento „kokosový rum“ bude chutnat sladce a velmi kokosově, ve skutečnosti vám nabídne spíše nečekanou špetku umami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Objem: 0,7 l
Země: Guatemala
Obsah alkoholu: 40%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**