Volcan De Mi Tierra

Webová stránka značky: Volcan De Mi Tierra

Volcán De Mi Tierra je pojmenován po skutečném vulkánu nacházejícím se v oblasti Lowlands v mexickém státě Jalisco: El Volcán de Tequila. Před 200 000 lety vybuchl vulkán Tequila a ovlivnil celou oblast. Jeho erupce pokryla oblast bohatou sopečnou půdou, čímž vytvořila ideální podmínky pro pěstování modré agáve. Pečují o agáve ve spolupráci s farmáři a tpělivě čekají na dokonalou zralost agáve 6-8 let.

 Agáve pěstované v oblasti Highlands prochází řadou kroků, aby se stala tequilou. Nejprve je vařena v autoklávu a poté rozmělněna vícestupňovým mlýnkem. Poté je fermentována v nerezových nádržích s použitím kvasinek z rumu a nakonec dvakrát destilována v destilačních kádích.

Od okamžiku, kdy ručně sklízí agáve na poli, až po okamžik, kdy ručně označují láhve v destilerii, jsme stoprocentně oddaní vytváření tequily, na kterou můžeme být skutečně hrdí, a kterou můžeme s hrdostí sdílet se světem.

Volcan De Mi Tierra staví na sestavení, při kterém se vybírají ty nejlepší agáve z dvou regionů (Lowlands a Highlands), aby se dosáhlo složitého a elegantního nápoje.

3 položek celkem
Blanco Packshot 01
Tip + Dárek zdarma
949 Kč –5 %
743 Kč bez DPH
899 Kč

Blend dvou terroirů, kombinující bylinné a kořenité tóny agáve z Lowlands a květinové a ovocné tóny agáve z Highlands. Hedvábnou texturu doplňuje svěží...

27828
Reposado Packshot 01
1 249 Kč –15 %
875 Kč bez DPH
1 059 Kč

Tequila Volcán Reposado je tvořena 100% modrou agáve, pěstovanou výhradně v oblasti Highlands, známé pro svou bohatou jílovitou půdu. Právě tato půda...

28310
Volcan XA Luminous 40% 0,7l
3 760 Kč bez DPH
4 550 Kč

Intenzivní chuť a jemná sladkost. O takové tequile se vám mohlo jen zdát. Až doteď...

29349

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

**