Volcán De Mi Tierra Reposado 40% 0,7l

1 249 Kč –15 %
Reposado Packshot 01
1 249 Kč –15 % 1 059 Kč 875 Kč bez DPH
Skladem

Tequila Volcán Reposado je tvořena 100% modrou agáve, pěstovanou výhradně v oblasti Highlands, známé pro svou bohatou jílovitou půdu. Právě tato půda dodává naší tequile ovocnost a květinovost.

Po destilaci byla jedna část destilátu uložena na 4,5 měsíce do sudů z amerického dubu a druhá část na stejnou dobu do sudů z evropského dubu. Následně byly obě části opět spojeny dohromady.

Vychutnávejte vychlazenou, na kostkách ledu nebo v některém z koktejlů, třeba klasickém Old Fashioned.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tequila Volcan De Mi Tierra vznikla v roce 2017 v sopečném regionu Jalisco, v Mexiku. Právě zde, před více než 200 000 lety, vybuchla sopka, příznačně zvaná Tequila. Tomuto výbuchu vděčí region Jalisco za svou úrodnost a tequila Volcan De Mi Tierra za své jméno, které se překládá "území sopky".

Volcan patří mezi hrstku tequil, které mají svoji vlastní palírnu. Tato se nachází poblíž sopky Tequila a její výrobní procesy propojují historii a tradici s inovativním přístupem. Volcan De Mi Tierra je vyrobena ze 100% modré agáve a neobsahuje žádné příměsi.

La Valoma Koktejl:

6 cl Volcan De Mi Tierra Reposado
0,25 cl sirupu z agáve
1 střik Angostura Bitters
Kůra z pomeranče

Nalijte všechny ingredience do nízké sklenice a promíchejte s ledem, nakonec ozdobte plátkem pomerančové kůry. Na zdraví!

Doplňkové parametry

Kategorie: Tequila
Země: Mexico
Oblast: Jalisco
Obsah: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**