Ruinart

Webová stránka značky: Ruinart

Ruinart byl založena v roce 1729 Nicolasem Ruinartem, te následoval vizi svého strýce, Dom Thierry Ruinarta. Dom Thierry Ruinart, učený benediktinský mnich, byl jedním z prvních, kdo předpověděl potenciál "vína s bublinkami". Na konci 17. století se Dom Thierry Ruinart, studující v Saint-Germain-des-prés, dozvěděl o novém "víně s bublinkami", které ještě nebylo známo jako Champagne, a které již bylo populární mezi mladými aristokraty na královském dvoře. Viděl v tom obrovský potenciál a následně vznikl první dům Champagne.

Reklama na Champagne se velmi rychle rozšířila po celé Francii a po celém světě. Maison Ruinart získala rychle přítomnost na každém kontinentu a do roku 1910 bylo více než 95% produkce prodáváno mezinárodně.

18. století se nazývá "Století osvícenství", období, které prvně poznalo francouzské Art de Vivre – umění života. Maison Ruinart si tento dědictví váží a pokračuje i nyní ve sdílení radosti z tohoto dědictví.

V roce 1896 vytvořil Alfons Mucha první reklamu na šampaňské vůbec. Od té doby zůstává Ruinart v současnosti tím, že udržuje úzké a dlouhodobé vztahy s uměleckým a designovým světem. Každý rok spolupracuje Ruinart s umělcem, který kombinuje svou vizi s prostředím Ruinart a vytvoří radikální a dosud nevídané dílo.

4 položek celkem
R Packshot 0,75l
1 156 Kč bez DPH
1 399 Kč

Pro toto šampaňské víno je typická žlutá barva se zlatými odlesky a křišťálový charakter v kombinaci s jemnou, avšak živou perlivostí, která ve sklenici...

87
Ruinart Rose Packshot 0,75l
1 586 Kč bez DPH
1 919 Kč

Pro víno Ruinart Rosé je typická krásná zlatorůžová barva s nádechem korálově červené a velmi jemná perlivost, která ve sklenici prostupuje nahoru...

90
Blanc Packshot 0,75l
1 842 Kč bez DPH
2 229 Kč

Toto víno se vyznačuje světle zlatou barvou a jemnou perlivostí, která ve sklenici stoupá tenkým, dlouho trvajícím sloupcem.

88
1085564 RU BDB 75CL C6 GP NH3 SP TPIN KV
1 925 Kč bez DPH
2 329 Kč

Speciální edice dárkového balení Second Skin je vzdáním holdu ekologii a přírodě. Obal je vyroben z papíru bez použití lepidla či plastu.

599

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

**