Žufánek OMfG 45% 0,5 Ročník 2023

České
Značka: Žufánek
1 690 Kč 1 397 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Poctivý a z bylinek vydestilovaný gin obsahující vždy něco extra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OMFG (Oh My * Gin) je sběratelská a notně limitovaná edice OMG ginu. Základ tvoří stejný recept jako u klasického OMG, jen je k němu přídáno něco extra. To extra bude každý rok jiné a nikdy se nebude opakovat. Každý ročník bude jedinečný a slouží jako poděkování našim věrným zákazníkům a fanouškům.

OMFG 2022, který se začal destilovat 23. 1. 2023, obsahuje delonix královskou, Delonix regia, květy tropického stromu. Ty se používají jako tradiční součást kuchyně na Madagaskaru. Mají ovocnou chuť, blížící se banánu a mangu s vůní orchidejí.

Zbylé byliny a jejich množství je totožné s OMG, tedy jalovec, koriandr, puškvorec, andělika, grains of paradise, levandule, lípa srdčitá a další.

Gin si nejlépe vychutnáte s kostkou ledu a nebo s tonikem (50 ml OMFG, 120 ml kvalitního neochuceného toniku). Kvůli mnohem většímu množství bylin ve složení, než je tomu u ostatních ginů, dochází při vychlazení láhve k mléčnému zakalení nápoje. To mají na svědomí právě aromatické oleje z destilovaného jalovce, které se v teplotách pod 7 °C vysráží a v teple naopak rozpustí. Stejně jako naše ostatní destiláty, tak i gin doporučujeme nevychlazovat.

Pro více informací navštivte stránky výrobce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Rok: 2023
Země: Česká republika
Obsah: 0,5l
Obsah alkoholu: 45%
Styl: Dry Gin
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**