BLN

Webová stránka značky: BLN

Co začalo v malém, je nyní gurmánská manufaktura na prémiové prvotřídní lihoviny s rodinnou tradicí již několikáté generace. S velkou vášní a pozorností k detailu jsou čiré lihoviny vyráběny a stáčeny ve vlastní palírně v Berlíně. Od výběru organických ingrediencí přes maceraci a destilaci, plnění do lahví a etiketování až po distribuci produktů: vše je ručně vyráběno v Berlíně.

Všechny produkty jsou lahvovány přímo po destilaci, bez jakýchkoliv příměsí a přísad. Vznikají tak čiré destiláty s nefalšovanou chutí, které si lze vychutnat čisté. Destiláty jako BLN GIN, BLN VODKA, BLN AQUAVIT, BLN LEMON BOMB nebo BLN MANDARINENGEIST jsou také ideální do koktejlů, jako gin s tonikem nebo Moscow Mule.

V palírně BLN uchovávájí přírodní rozmanitost aromat v lahvích. Všechny receptury vyvinuli sami a neustále je zdokonalují. 

"Protože pro nás je to dokonalé jen tehdy, když je to jedinečné. S duchem inovace a inspirací z přírody neustále vznikají nové výtvory, které rozšiřují sortiment BLN kapitálového lihovaru." 

BLN_znacka

Žádné produkty značky BLN nebyly nalezeny...
**