Agnes Bezinkovo-medový likér 18,5% 0,5l
Související produkty
Detailní popis produktu
Tento likér vzniká v Palírně Agnes v Zelené Bohdanči, kde se dlouhodobě zaměřují na přírodní suroviny a tradiční postupy. Agnes Bezinkovo‑medový likér zaujme svou čistotou, jemností a kombinací chutí, které působí harmonicky a přirozeně. Je to nápoj, který spojuje tradici, lokální suroviny a moderní pojetí likérů.
Chuť je výrazně medová, doplněná lehkým nádechem bezinek a jemnou květinovou vůní bezového květu. Sladkost pochází výhradně z medu – bez umělých sladidel či aromat. Likér má hladkou texturu, příjemnou hloubku a hřejivý charakter, který se hodí zejména na klidné večery.
Likér je vyráběn z černých bezinek, bezového květu, domácího medu a ovocné pálenky, přičemž všechny suroviny pocházejí z místních sadů a včelstev Palírny Agnes. Výrobce nepoužívá průmyslový líh ani umělé přísady, což je pro jejich produkci typické. Palírna Agnes funguje od roku 2001 a je známá důrazem na přírodní suroviny a ruční práci.
Likér ocení milovníci sladších, přírodních a jemně bylinných nápojů. Skvěle se hodí k pomalému popíjení, jako aperitiv, k dezertům nebo jako originální dárek. Díky své lehkosti je vhodný i pro ty, kteří běžně silné destiláty nevyhledávají. Výborný je samotný při pokojové teplotě, ale osvěží i v kombinaci s tonikem – vznikne lehký letní drink. Hodí se také k ovocným dezertům nebo jako sladká tečka po jídle.
Složení: ovocná pálenka, bezinky, vlastní med, bezový květ, koření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Likéry |
|---|---|
| EAN: | 8595602101238 |
| Objem: | 0,5 l |
| Obsah Alkoholu: | 18,5% |
| Země Původu: | Česká republika |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
