Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
447 hodnocení
5
431x
4
12x
3
2x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Komunikace
+ Velký výběr
- Jen platba v hotovosti
Dodáno rychle
+ Zbozi bylo objednano o vikendu..ve stredu dorazilo na moravu..
+ Osobní vyzvednutí je pro mě výhoda; v cafeshopu milý personál.
- Pro mě krapet nevýhoda, že přes celou Prahu. Škoda, že není osobní odběr na Praze 14 či 20.
+ Rychlá a spolehlivá dodávka kvalitního alkoholu :-)
+ Vstřícný a příjemný personál
V obchodě jsem nakoupil asi 3x a vždy jsem byl velmi spokojený s kvalitou, rychlostí i komunikací ze strany obchodu. Někdy před rokem byla myslím zrušena možnost osobního odběru ve Slivenci, ale i tak nebyl problém se operativně dohodnout na osobním předání v okolí.
+ Zajimavý sortiment
Každý chce colu z Nového Zélandu!
+ Možnost vyzvednutí v centru Prahy
Velký výběr zboží, přehledné stránky, při telefonickém kontaktu milý a vstřícný personál.
+ Rychle jednani
+ Dobra komunikace, rychla dodavka
+ elká ochota při telef. jednání, při vyzvednutí blízko tramvajové zastávky.
Velká ochota při telef. jednání, při vyzvednutí blízko tramvajové zastávky.
+ Vše OK
Absolutní spokojenost :)
+ Dobré ceny
+ Donáška domů při nákupu nad 2000 po Praze zdarma, dodání proběhlo hned druhý den po objednávce
- Možná o něco užší sortiment, jinak nic
Doporučuji obchod, dobré ceny, nad 2000 Kč donáška domů zdarma nebo vyzvednutí v prodejně v centru.
+ Rychle dodani
Rychlé odeslání, vše OK
+ Velmi vstřícné a ochotné jednání
+ Široký sortiment kvalitních vín
+ Dobré ceny
+ Osobní pristup
+ ...rychlá domluva, dobrá cena!
Spokojen, doprava výborná!
+ Objednání z domova, rychlost vyřízen, vstřícný ochotný personál, skvělá komunikace
- Žádné
Skvělý.
+ Skvělá komunikace.
Pouze drobnost:
Pokud jedinou informaci o prázdninové otevírací době výdejního místa najdete na jeho zamčených dveřích (po hodinové cestě MHD), vybaví se vám slova, o nichž jste ani nevěděli, že je máte v paměti.
