Little Urban Gin Nahoře Bez 43% 0,5l

869 Kč 718 Kč bez DPH
Skladem

Little Urban London Dry Gin nainfúzovaný čerstvým bezovým květem

Bezový květ je součástí receptury pro destilaci Little Urban London Dry Ginu. S partičkou z @vallmorestaurant se rozhodli společně vytvořit Gin infuzovaný bezovým květem.

A protože to bez práce nejde, tak natrhali pořádnou hromadu čerstvého bezu a hnedka  ji celou dali infuzovat do jejich London Dry Ginu. Výsledek je opravdu parádní. Snad až lepší, než kdo čekal. To čerstvé jaro je prostě nejlepší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

London gin je druh destilovaného ginu vyrobený výhradně z lihu zemědělského původu, jehož aroma vzniká výhradně v důsledku průtahové destilace, která se provádí za přítomnosti všech použitých přírodních rostlinných látek v tradičních destilačních přístrojích, jehož výsledný destilát obsahuje nejméně 70 % objemových ethanolu. Takovýto destilát se už dále nepřislazuje, neobsahuje žádná barviva ani jiné přidané látky než vodu. Vyrábí se tradičním řemeslným postupem v manufakturní destilérce za použití nejčistšího velejemného lihu, zralých jalovčinek a pečlivě vybraných bylin, plodů a koření včetně, typicky lokálních jako třeba jeřabina, jablko, lipový květ nebo andělika. Kromě těchto tuzemských „botanicals“ obsahuje samozřejmě pro gin typické suroviny jako kvalitní makedonský jalovec, koriandr nebo citrusové kůry. Destilát je ředěn na 43% alkoholu, které zajistí dostatečnou sílu při zachování jemnosti a podtrhne typicky jalovcovou chuť i aroma.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Země: Česká republika
Oblast: Morava
Obsah: 0,5l
Obsah alkoholu: 43%
Styl: Infused Gin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**