Beefeater 24 45% 0,7

Značka: Beefeater
669 Kč 553 Kč bez DPH
Skladem

Beefeater 24 je superprémiový gin s dokonale vyváženou chutí. Obsahuje 12 vysoce kvalitních rostlinných složek, jako jsou například ručně loupané grapefruity, kůra ze sevillských pomerančů nebo japonský čaj Sencha

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beefeater 24 je super prémiový gin s dokonale vyváženou chutí. Obsahuje 12 vysoce kvalitních rostlinných složek, jako jsou například ručně loupané grapefruity, kůra ze sevillských pomerančů nebo japonský čaj Sencha.

Beefeater, světově nejoceňovanější gin, odhaluje nový sofistikovaný design oblíbeného super prémiového ginu Beefeater 24. Originální láhev, inspirovaná dekorativním stylem Arts and Crafts 20. století, je ozdobena reliéfními květinovými vzory, které v sobě odrážejí dvanáct rostlinných složek, tzv. botanicals, ukrytých ve spiritu.

Nápadně červený design nejenomže nechává Beefeater 24 vyniknout mezi ostatními láhvemi, ale zároveň jej pomůže zákazníkům odlišit od ginu Beefeater Dry. Právě červená barva vzdává hold jednomu z nejstarších britských drahokamů královské koruny, centrálnímu 170karátovému rubínu Black Prince’s Ruby na Britské imperiální koruně.

Tak jako značka Beefeater i historie tohoto vzácného kamene je propojena s pevností Tower of London a jeho strážci zvanými Yeoman Warders či Beefeaters. Postava strážce Toweru je vyobrazena na přední etiketě a uzávěr zdobí autentický podpis zakladatele značky Beefeater, Jamese Burrougha.

Na láhvi nechybí ani krkavec, který dle pověstí ochraňuje Tower i královskou korunu. Díky svému jedinečnému přírodnímu složení je velmi jemný, a dá se proto skvěle využít jako přísada do koktejlů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Země: Velká Británie
Obsah: 0,7l
Obsah alkoholu: 45%
Styl: London Dry Gin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**