Gin Monkey 47 2021 47% 0,5l

Novinka
Značka: Monkey 47
4 300 Kč 3 554 Kč bez DPH
Skladem

Každý rok připravuje Black Forest Distillers limitovanou edici ginu, který je pokaždé obohacený něčím extra. Pro ročník 2021 byla vybrána vzácná rostlina zavinutka podvojná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zavinutka podvojná je léčivá rostlina, která je velmi náročná na pěstování a o to je limitovaná edice Monkey 47 výjimečnější. Ginu propůjčuje příjemný květinový charakter.

Monkey 47 gin nese dědictví britské tradice, exotické Indie a panenské přírody německého Schwarzwaldu. Malý Montgomery Collins vyrůstal jako syn britského diplomata ve východní Asii. Později nastoupil k britské vojenské administrativě v ruinách poválečného Berlína, aby později našel klid a domov v čisté krajině Schwarzwaldu. 

Stejně tak i jeho vyhlášený gin kombinoval tradiční britský nápoj, byliny a bobule ze schwarzwaldských lesů s vzácnými ingrediencemi z Asie. Když v 60. letech probíhala rekonstrukce Collinsova domu, našel se i recept s podrobným popisem všech rostlin. A tak se zrodil Monkey 47 Gin, který je tak trochu vzpomínkou i na Collinsovu oblíbenou opici Maxe z berlínské ZOO.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Objem: 0,5 l
Obsah alkoholu: 47%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**