Set 2 ks lahví Terrazas Reserva Chardonnay 0,75l 2022 + dárek 2 ks originálních skleniček

Akce Dárek k nákupu
738 Kč 610 Kč bez DPH
Skladem

Vychutnejte si své oblíbené víno při každém doušku. K nákupu dvou lahví vína Terrazas získáte jako dárek 2 originální skleničky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mošt vylisovaný z celých hroznů spolu s kvasinkami je přenesen do nových sudů ve 100% vyrobených z francouzského dubu, za účelem fermentace. Kal je míchán nejdříve dvakrát týdně, pak jednou za několik prvních měsíců, doba dozrávání v sudu osm měsíců.

Vína Terrazas de los Andes se vyrábějí ve výrobně vín, která byla otevřena v roce 1898, ve španělském koloniálním stylu, v Luján de Cuyo v oblasti Mendoza. Naše vinařská filozofie spočívá ve výběru ideální výšky pro jednotlivé odrůdy a každé víno Terrazas prezentuje zvláštní styl, který pečlivě kultivujeme během dozrávaní a uvádění na trh.

Terrazas de los Andes je známý ve světě průkopník výroby vína v Argentině. 47 let experimentů s vysoko ležícími vinicemi, propagace přirozených metod pěstování a zavedení nových francouzských odrůd pro lokální výrobu, to vše jsou to důkazy, že Terrazas de los Andes bylo v Argentině vždy nejlepší ve výrobě vysoce kvalitních vín.

Doplňkové parametry

Kategorie: Víno
Objem: 0,75 l
Země: Argentina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**