Francouzské sardinky "Le défilé de Lulu" 115g

269 Kč 222 Kč bez DPH
Skladem

v extra panenském olivovém oleji

Ročník: 2017

Jako dobré víno, i limitované vintage sardinky La Perle des Diex postupem času zrají a získávají na kvalitě. Každý ročník je jedinečný, chuť se totiž může rok od roku lišit. Počasí, teplota vody, mořské proudy a chuť olivového oleje jsou faktory, které ovlivní chuťové známky ročníku, proto je neváhejte vyzkoušet a porovnat všechny.

"Krabičku sardinek v limitované edici zdobí jedinečné obrázky od místních malířek Delphine Cossais a Coralie Joulin, které kreslí dobrodružství slečny Perle a slečny Lulu, múz společnosti La Perle des Dieux. V roce 2017 se slečna Lulu objevuje v srdci módní přehlídky v haute couture šatech a v doprovodu sardinek La Perle des Dieux."

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Perle des Dieux je moderní společnost, která udržuje tradiční výrobu sardinek ověřeným způsobem už přes 130 let.

Vintage sardinky, srdce celé produkce, mají velmi vysoké nároky na kvalitu. Nejlepší sardinky se obvykle loví v srpnu a září, kdy je plankton v oceánu nejbohatší na živiny. Sardinky jsou loveny s respektem k přírodě a jejímu dědictví, ale především udržitelně. Přístav Saint-Gilles-Croix-de-Vie, v jehož blízkosti jsou sardinky loveny, je jediný sardinský přístav označený jako Site Remarquable du Gout. Toto vyznamenání vyzdvihuje produkt vynikající kvality chuti a bohatství námořního dědictví. Jakmile jsou čerstvé sardinky vyloženy v přístavu, jsou odeslány přímo do k

onzervárny vzdálené necelé 3 kilometry! Tam jsou jednotlivě zpracovány, tradičně – ručně. Zalité extra panenským olivovým olejem vydrží i 10 a více let. Traduje se, že v nejlepší kondici jsou sardinky po tříltém zrání. Archivovat je můžete i doma - stačí je udržovat v suchu, mimo sluneční paprsky a každých 6 měsíců obrátit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Delikatesy
Země: Francie
Váha: 115g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**