Francouzské sardinky Label Rouge 115g

179 Kč 148 Kč bez DPH
Skladem

v extra panenském olivovém oleji

Malé modré sardinky nesou štítek „Label Rouge“, které označuje dokonalou sledovatelnost a vynikající kvalitu. Tento štítek je odměnou rybářskému úsilí seskupeného do sdružení VENDÉE QUALITÉ. V krabičkách najdete 4-6 kousků sardinek, které byly chyceny ve francouzských vodách a téměř ihned ručně zpracovány.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sardinky La Perle des Dieux, vylovené v nejlepším období sezóny na pobřeží Saint-Gilles-Croix-de-Vie a jeho regionu, jsou výsledkem know-how vyvíjeného od roku 1887. Saint-Gilles-Croix-de-Vie je jediný přístav označený jako Site Remarquable du Gout. Toto vyznamenání vyvišuje produkt vynikající kvality chuti a bohatství námořního dědictví.

Sardinky jsou připravovány v poslední konzervárně sardinek se značkou Entreprise du Patrimoine Vivant: Vendée v Saint-Gilles-Croix-de-Vie . Tato značka oceňuje francouzské společnosti s vynikajícími řemeslnými zkušenostmi. Již 130 let jsou sardinky tříděny, krájeny a upravovány ručně, jedna po druhé, do 48 hodin od vylovení. Tento proces zaručuje zachování jejich chuťových a výživových vlastností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Delikatesy
Země: Francie
Váha: 115g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**