Glenmorangie Nectar D'OR 46 % Giftbox 0,7l

Značka: Glenmorangie
1 495 Kč –7 %
Glenmorangie Nectar DOr Packshot White Background HR Final high.width 1920x prop
1 495 Kč –7 % 1 384 Kč 1 144 Kč bez DPH
Skladem
Zrání v sudech po bourbonu po deseti letech pokračuje dva roky v sudech po sauterne. Připomíná francouzskou cukrárnu plnou vůně piškotu a citronových dortů. Zřetelně je cítit též rozinky, datle, zázvor, strouhaný kokos a muškátový oříšek. „d’?r“ je keltským výrazem pro zlato. 46%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glenmorangie je sladová whisky s nejkompletnějším efektem, nabízí komplexní zážitek všem smyslům v každém doušku. Jim Murray, autor Bible Whisky, o Glenmorangie hovoří jako o „spletitosti ve své nejspletitější podobě”. Glenmorangie je skotský single malt číslo jedna.

Glenmorangie je jednosladová skotská whisky z oblasti skotské vysočiny, známá pro svou neuvěřitelnou jemnost, bohatost a oslnivou komplexitu.
Destiluje se v nejvyšších destilačních kotlích ve Skotsku, jejichž dlouhý měděný krk – dosahující stejné výšky jako dospělá žirafa – zajišťuje, že jen ty nejjemnější a nejčistší výpary se dostanou do finálního produktu. Díky tomu je Glenmorangie lehká a ovocná, čistá a elegantní. Palírna Glenmorangie je průkopníkem v dozrávání whisky a tuto disciplínu zdokonaluje od 80. let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**