Glenmorangie 18 Years Old 43% Giftbox 0,7l

Značka: Glenmorangie
2 695 Kč –7 %
1084691 Glenmorangie 18yo 43% 70cl. NEW
2 695 Kč –7 % 2 490 Kč 2 058 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Glenmorangie 18 Years Old je majestátní jednosladová skotská whisky.

Po patnáctiletém zrání v sudech z bílého amerického dubu se zhruba 30 % produkce přesouvá do sudů po španělském sherry, v nichž zraje další tři roky. Poté, když obě části dosáhnou 18ti let zrání, jsou opět spojeny dohromady, aby vytvořily whisky s bohatým buketem a plnou, zakulacenou chutí.

Vyzrálá a přesto živá a květinově delikátní díky sudům po sherry, ale zároveň sofistikovaně tlumená a ořechová díky zrání v dubových sudech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glenmorangie je jednosladová skotská whisky z oblasti skotské vysočiny, známá pro svou neuvěřitelnou jemnost, bohatost a oslnivou komplexitu.
Destiluje se v nejvyšších destilačních kotlích ve Skotsku, jejichž dlouhý měděný krk – dosahující stejné výšky jako dospělá žirafa – zajišťuje, že jen ty nejjemnější a nejčistší výpary se dostanou do finálního produktu. Díky tomu je Glenmorangie lehká a ovocná, čistá a elegantní.

Palírna Glenmorangie je průkopníkem v dozrávání whisky a tuto disciplínu zdokonaluje od 80. let. Zároveň sudy, v nichž whisky zraje, procházejí nekompromisním výběrem a používají se v Glenmorangie pouze dvakrát.

Po dobu výroby Glenmorangie whisky se o její stálou kvalitu a dokonalost se stará „the Sixteen Men of Tain". Široké portfolium palírny zahrnuje jak velmi vzácné whisky, tak svěží vlajkovou loď Glenmorangie Original nebo přelomovou Glenmorangie Signet.

Jim Murray, autor Bible Whisky, o Glenmorangie hovoří jako o „spletitosti ve své nejspletitější podobě”. Glenmorangie je skotský single malt číslo jedna.

Doplňkové parametry

Kategorie: Whisky, whiskey
Země: Velká Británie
Oblast: Highland
Obsah: 0,75l
Obsah alkoholu: 43%
Stáří: 18 let
Styl: Single Malt
Typ sudu: Bourbon, Sherry
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**