Paranubes Rum 54% 0,7l

Značka: Paranubes
1 059 Kč 875 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Výborný nápoj, který je čistou a nerušenou reprezentací surového materiálu, a zachycuje v sobě nejen chuť, ale i atmosféru místa původu. Paranubes rum je přesně to, co najdete ztracené v mlžném lese v horách Sierra Mazateca v Oaxace v Mexiku. Tradičně vyráběný přirozeně fermentovaný rum průzračné barvy s odvážnou chutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čirá barva, pronikavá osobitá vůně, odvážné tóny banánů a skořice a chuť trávy a cukrové třtiny, doplněná mentolovým podkresem. To je čistý Paranubes rum z nedotčené přírody.

Cukrová třtina pro Paranubes rum roste v hornatém regionu Oaxaca, domově Mazatéků, původních obyvatel Mexika. Sklizená třtina je ještě ten samý den vylisována, a následně ponechána přirozené fermentaci - bez přidání kvasinek nebo vody.

Hornatý region Oaxaca, domov původních obyvatel Mexika. Nadmořská výška mezi jedním a dvěma tisíci metry. Tradiční pěstitelství cukrové třtiny, kávy a ovoce. A rum vznikající přirozenou fermentací z organicky pěstované cukrové třtiny. Paranubes, rum z nedotčené přírody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**