Tranquebar Royal Danish Navy Gin 52% 0,7

Značka: Tranquebar
689 Kč 569 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tranquebar Navy Gin je vyroben podle starého receptu na gin, který byl oblíbený na palubách dánských obchodních lodí, které zásobovaly Evropu kořením a čajem před několika stoletími. Díky opětovnému představení Tranquebar Navy Ginu se nám podařilo dokonale zachytit smysl pro tradici a historii spojenou s dávkami ginu a rumu, které se tehdy dostaly námořníkům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Historicky nelze vliv námořnictva na chuť ginu podceňovat. Koření dovážená do Holandska nizozemskou Východoindickou společností byla používána jako příchuť toho, co se tehdy nazývalo genever. Námořnictvo bylo také zodpovědné za rozšíření ginu do jiných zemí, a to nejen prostřednictvím jeho dovozu, ale také prostřednictvím samotných námořníků, kteří s ginem ve svém srdci kotvili ve městech po celém světě a pomáhali tak šířit jeho osvětu.

Tranquebar Navy Gin ztělesňují jedinečné a nezaměnitelné chutě jalovce, pomeranče, citronu, skořice, koriandru, fenyklu, kardamomu, muškátového oříšku, hořkého pomeranče a sladového ječmene, s mírnými náznaky čaje.

Země původu:

NIZOZEMSKO

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Obsah: 0,7 l
Alkohol: 40 %
Značka / výrobce: Beefeater Distillery
Země: Velká Británie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**