Terrazas de los Andes Malbec 0,75l

Tip
409 Kč 338 Kč bez DPH
Skladem

Terrazas Malbec 2020 – je živým, elegantním vyjádřením unikátních vysokohorských vinic Terazzas de los Andes. Ročník 2020 byl ovlivněn velmi horkým a suchým létem. Chuť tohoto vína je aromaticky svěží s tóny ovoce.

Víno hedvábného složení, charakteristické nádechem fialek, tmavých třešní a čokolády.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Během fermentace byly provedeny 4 delestages a 10 přečerpání pro zvýšení intenzity chuti vína. Do výroby byl použit jen pomalu tekoucí mošt, zrání probíhalo v dubových sudech (80% francouzských, ve 20% amerických; v 1/3 nových, v 1/3 jedno-, a v 1/3 dvouletých). Víno bylo ponecháno v sudech po dobu dvanáct měsíců před jemným čeřením bílkovinou a lahvováním.

Vína Terrazas de los Andes se vyrábějí ve výrobně vín, která byla otevřena v roce 1898, ve španělském koloniálním stylu, v Luján de Cuyo v oblasti Mendoza. Naše vinařská filozofie spočívá ve výběru ideální výšky pro jednotlivé odrůdy a každé víno Terrazas prezentuje zvláštní styl, který pečlivě kultivujeme během dozrávaní a uvádění na trh.

Terrazas de los Andes je známý ve světě průkopník výroby vína v Argentině. 47 let experimentů s vysoko ležícími vinicemi, propagace přirozených metod pěstování a zavedení nových francouzských odrůd pro lokální výrobu, to vše jsou to důkazy, že Terrazas de los Andes bylo v Argentině vždy nejlepší ve výrobě vysoce kvalitních vín.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Objem: 0,75 l
Země: Argentina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**