Veuve Clicquot Yellow Label Ice Box 0,75l

Akce
1 389 Kč 1 148 Kč bez DPH
Skladem

Clicquot Ice Box uvedený v roce 2000 byl vybrán asociací VIA podporovanou francouzskou vládou jako jeden ze 100 ikonických předmětů, které reprezentují francouzský design na mezinárodní úrovni. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clicquot Ice Box, zosobnění nespoutané kreativity značky Veuve Clicquot a jejího myšlení „outside the box“, vybízí k nové možnosti, jak si šampaňské vychutnat: na cestách či na pikniku, v pohodě a v dobré společnosti. Clicquot Ice Box, inspirovaný japonskými skládankami origami, se rozvine podobně jako květ. Z dárkové  krabice se stává
chladicí nádoba jakožto průkopnický model dvojího života obalů. 

Vnější strana obalu je vyrobena z lepenky s certifikátem FSC, vnitřní nepromokavou vrstvu tvoří ze 70 % recyklované materiály. Box lze využít jako chladicí nádobu až desetkrát. Je tak nejen krásným objektem, ale také nejudržitelnějším chladicím kbelíkem v celé historii… stačí nasypat led a užít si překvapení! Když doslouží, lze jej recyklovat.

Veuve Clicquot je druhé nejvýznamnější šampaňské na světě a rovněž v České republice. Leader inovací v oboru - stále vzrušující paradox tradice a inovace. 97% vinic náležejících Veuve Cliqcuot je třídy Grand Cru a Premier Cru.

Zčásti složen z červených hroznů Pinot Noir a Pinot Meunier a z jedné třetiny bílých hroznů Chardonnay. Téměř 50 použitých vín pochází z Grand Crus a Premier Crus, 30% jsou vína z rezervy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Blanc
Země: Francie
Oblast: Champagne
Obsah: 0,75l
Obsah alkoholu: 12%
Složení odrůd: Chardonnay, Pinot Noir, Meunier

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**