Topantino Blanco 100% Agave Tequila 40% 0,7l

Značka: Topantino
719 Kč 594 Kč bez DPH
Skladem

Topanito Blanco je 100% agave tequila, jež vzniká z odrůdy Blue Weber. To ji řadí mezi kvalitní tequily s intenzivnější vůní a silnější chutí. Pít ji lze nejen samotnou, ale představuje také perfektní základ do koktejlů, od Margarity po Palomu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistá, čirá a svěží – Topanito Blanco 100% Agave Tequila se po destilaci plní přímo do lahví. Zachovává si tak intenzivní ovocnost a zemitost agáve i aroma a tóny citrusů a zelené papriky. Vůni obohacují sladké náznaky medu, zatímco v ústech se rozvíjí plná chuť doprovázená jemnou kouřovostí.

Topanito vzniká v mexickém lihovaru Casa Maestri, jenž se nachází ve státě Jalisco. Za její perfektní chutí stojí Michael Maestri, který nedá dopustit na tradiční procesy výroby. Pomalé vaření části agávových srdcí v cihlových pecích (hornos), fermentace přírodními kvasnicemi a dvojnásobná destilace v měděných destilačních přístrojích jsou součástí výrobní metody, jež zapříčiňuje výjimečnou kvalitu a autentickou vůni agáve v této tequile. Název značky vychází z aztécké mytologie – Aztékové nazývali domov jejich bohů Topan a tequilu považovali za dar z nebe.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tequila
Objem: 0,7 l
Země: Mexico
Obsah alkoholu: 40%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**