The Duppy Share Rum 40% 0,7l Giftbox

699 Kč 578 Kč bez DPH
Skladem

Tříletý 100% pot still jamajský rum napěchovaný chutí tropického ovoce v dárkové edici ve stylovém giftboxu s originálním plecháčkem jako dárek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tříletý 100% pot still jamajský rum (Worthy Park) napěchovaný chutí tropického ovoce je následován jemným pětiletým rumem z Barbadosu (Foursquare Distillery), který dodává teplý máslový dozvuk. Směs je to natolik dobrá, že není třeba přidávat cukry nebo příchutě.

Duppies jsou temní karibští duchové nebo přízraky, kteří pochází z Jamajky a jsou známí svou neovladatelnou láskou k rumu.

Během toho, co destilát roky zraje v sudech, část z něj se v důsledku vypařování vytratí. Výrobci skotské whisky téhle části říkají andělský podíl – ale to je pro svět rumu moc mírné…

Podle karibských legend se temní duppies snášejí na ostrovy a kradou nejlepší díl z rumu. Duppies, mistři jemného umění míchání, si berou jen to nejlepší. To je Duppy Share.

The Duppy Share je unikátní a skvěle vybalancovaná směs prémiových rumů z Jamajky a Barbadosu.

Prestižní Foursquare Distillery vede ve čtvrté generaci mistrů lihovarníků Richard Seal. Kombinace continuous and pot still destilace dává rumu unikátní charakter.

Cukr se začal na pozemcích Worthy Park pěstovat v roce 1721, a rum destilovat roku 1740 – jedná se o nejstarší záznam o výrobě rumu na Jamajce.

Jejich tradiční měděný kotel stále dodává rumu osobitý jamajský říz. Rum vyzrává ve starých burbonových sudech z bílého dubu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Objem: 0,7 l
Alkohol: 40 %
Země: Jamajka a Barbados
Dodavatel: Fénix Drinks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**