The Duppy Share Spiced Rum 37,5% 0,7l

639 Kč –6 %
B+B White
639 Kč –6 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem

Duppy Share Spiced v sobě zosobňuje nezbednou povahu Duppies a srší energií. Všude kde teče rum a hraje dobrá hudba, Duppies tančí. Kořeněnější varianta Duppy Share je to pravé pro každou párty.

Je to vynikající vyzrálý zlatavý rum se 100% přírodními příchutěmi. V jeho chuti se snoubí vyzrálé rumy z Worthy Park na Jamajce a z Four Square v Barbadosu. Šmrnc mu dodává kolový oříšek, zázvor a ananas.

Duppy Share Spiced je dostupnější řemeslný rum pro širokou veřejnost a jeho super prémiový design zkrátka láká k vyzkoušení. Se svou vyváženou kořeněností se skvěle osvědčí v jednoduchých koktejlech - s colou, zázvorem nebo tonicem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duppies jsou temní karibští duchové nebo přízraky, kteří pochází z Jamajky a jsou známí svou neovladatelnou láskou k rumu.

Během toho, co destilát roky zraje v sudech, část z něj se v důsledku vypařování vytratí. Výrobci skotské whisky téhle části říkají andělský podíl – ale to je pro svět rumu moc mírné…

Podle karibských legend se temní duppies snášejí na ostrovy a kradou nejlepší díl z rumu. Duppies, mistři jemného umění míchání, si berou jen to nejlepší. To je Duppy Share.

The Duppy Share je unikátní a skvěle vybalancovaná směs prémiových rumů z Jamajky a Barbadosu.

Prestižní Foursquare Distillery vede ve čtvrté generaci mistrů lihovarníků Richard Seal. Kombinace continuous and pot still destilace dává rumu unikátní charakter.

Cukr se začal na pozemcích Worthy Park pěstovat v roce 1721, a rum destilovat roku 1740 – jedná se o nejstarší záznam o výrobě rumu na Jamajce.

Jejich tradiční měděný kotel stále dodává rumu osobitý jamajský říz. Rum vyzrává ve starých burbonových sudech z bílého dubu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Země: Jamajka a Barbados
Obsah: 0,7l
Obsah alkoholu: 37,5%
Styl: Spiced Rum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**