Havana Club Verde 35% 0,7

Značka: Havana Club
489 Kč –18 %
1620163898 verde 2000x2000
489 Kč –18 % 399 Kč 330 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Verde, novinka v portfoliu Havana Club, je spirit drink, bílý rum infuzovaný bylinkami a citrusy s obsahem alkoholu 35 %.

Vzniká podobným způsobem jako gin, kdy jsou nejprve několik hodin macerovány typické kubánské suroviny – rozmarýn, oregano, tymián, med či citrusová kúra v bílém rumu a následně dochází ke kotlíkové destilaci.

Verde přináší úplně nový mixologický rozměr do rumové kategorie, ať už jako inovativní báze klasických koktejlů nebo například jako Verde Tonic, s tonikem, plátkem grepu a snítkou máty pro milovníky velmi svěžích a chutných koktejlů. Ochutnejte toto výjimečné spojení rumu s bylinkami a citrusy, a jistě si jej zamilujete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu už od roku 1878.

Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění “aneja miento”: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů.

Výroba rumu začíná u hlavní suroviny – cukrové třtiny, která je důkladně vybírána. Zpravidla bývá rum ukládán do sudů z amerického bílého dubu po bourbonu.

Značka Havana Club odkazuje na kubánskou tradici výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Země: Kuba
Obsah: 0,7l
Obsah alkoholu: 35%
Stáří: Nestařeno
Styl: Špaňělský, Destilační kolona, Suchý
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**