Don Q Signature Release Single Batch 2007 40% 0,7l

Značka: Don Q
1 399 Kč 1 156 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Portoriko je pro svůj výborný rum známé po celém světě. Vznešené umění výroby těch nejvytříbenějších rumů je už 154 let pěstováno v Destillería Serrallés, v samém rodišti portorického rumu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohatá, mahagonová barva s rudými odlesky
Jemně nasládlá vůně s tóny dubového dřeva, oříšků, pražených mandlí a koření, zvýrazněná náznaky karamelu a sladké čokolády
Plná teplá chuť s kouřovými tóny dubového dřeva, sladkostí cukrové třtiny a dotekem kakaa, doplněná přetrvávající chutí mandlí a kandovaného ovoce pro vyvážený zážitek. Jemný hladký závěr s příjemným aroma.

Příběh Serrallés se začal psát v roce 1865 na cukrové plantáži Hacienda Mercedita u města Ponce na jižním pobřeží Portorika. V tomto roce zde Don Juan Serrallés, syn španělských imigrantů, vyrobil prvních pár soudků rumu v copper still dovezené z Francie. Dnes je lihovar Serrallés význačný nejen produkcí kvalitních portorických rumů, ale také nadšením a časem investovanými do přeměny na jeden z nejvíce environmentálně zodpovědných lihovarů v oboru.
Značka se jmenuje podle Dona Quijota - tak jako Don Quijote představuje hledání dokonalého světa, Don Q reprezentuje cestu za dokonalým rumem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**