Bacoo 4Y 40% 0,7l

Značka: Bacoo
619 Kč 512 Kč bez DPH
Skladem

Čtyřleté staření v sudech po burbonu. Vůně a chuť: tropické tóny papáji a banánového chleba s mandlovým máslem a karamelizovaným ananasem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bacoo je údajně malý mužíček s velkýma očima a dlouhými končetinami, který žije z banánů a mléka. Aktivní je hlavně v noci - a pokud dokážete svého Bacoo udržovat spokojeného, bude vám plnit přání. Bacoo umí být pořádný rošťák, měnit tvar i mizet - a to hlavně, když mu nedáte dostatek jeho milovaných banánů a mléka.

A co dělat, když vám Bacoo působí potíže? Prý ho můžete lapit do lahve, ale snadné to není. Dovnitř ho nalákáte kousky banánů a pak je třeba ho uvnitř rázně zašpuntovat a láhev hodit do moře. 

Bacoo Rum je dobrý pro vaši duši a skvělý pro vaši náladu. Do láhve se dostane v Dominikánské republice - ale vychutnat si ho můžete kdekoliv jen jste. 

Bacoo je "farm to glass" rum - a to mu dodává vyjímečnou stálost, kvalitu a charakter.

Bacoo Rum v sobě snoubí a vyvažuje žádoucí elementy lokálně pěstované čerstvé třtiny a zrání v bourbunových sudech. Bacoo Rum 8 v těchto sudech zraje sedm let. 

Většina velkých výrobců rumu dováží třtinovou šťávu a melasu s různých částí světa a nemá tak kontrolu nad samotným pěstováním suroviny. Třtina na Bacoo Rum se pěstuje a zpracovává na jednom pozemku v Dominikánské republice a na stejném ostrově pak hotový rum i zraje a je lahvován. 

Bacoo je jedním z nejzelenějších soběstačných producentů rumu. Vše se odehrává na jednom místě, zbytková třtina je spalována a vzniklá energie se využívá ve výrobě, biomasa a odpadní voda slouží jako hnojivo pro pole s cukrovou třtinou v okolí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Objem: 0,7 l
Alkohol: 40 %
Země: Dominikánská Republika
Dodavatel: Fénix Drinks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**