Armand De Brignac Brut Rosé 0,75l

12 039 Kč 9 950 Kč bez DPH
Skladem

Armand de Brignac je zářivé a živé cuvée s komplexními vrstvami.

Konečnou kupáž tohoto vína dotváří 12 až 15% tichého červeného vína a použité hrozny Pinot Noir pochází ze starých vinic, jež produkují aromaticky intenzivní hrozny.

Texturální hloubka a jemné ovocné tóny dělají z tohoto šampaňského vína ideální doprovod od začátku až do pozdní noci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Armand De Brignac je zlatý standard úspěchu a oslav. Stvořené s filozofií nepřipouštějící žádné kompromisy, šampaňské víno Armand de Brignac ztělesňuje kvalitu a mistrovsky zvládnuté řemeslo.

Naše vinařské umění v sobě nese staletí zkušeností, talent a um lidí z oblasti Champagne. A díky velice omezené produkci jsme schopni dát péči i těm nejmenším detailům v každé fázi procesu.

Využití pouze prvního lisu přispívá k dosažení živého ovocného charakteru, zatímco trojice použitých ročníků vytváří symfonii chutí a komplexních vrstev.
To vše, spojené s výjimečnými sklizněmi a přísným výběrem hroznů, nám umožňuje stvořit šampaňské víno té nejvyšší možné kvality.

Každá lahev je metalizovaná a ručně dokončená aplikací cínového štítku a leštěním. Lahve jsou tak naprosto unikátní a neexistují dvě stejné.
Armand de Brignac představuje novou definici luxusu, razí si svou vlastní cestu a přetváří tak pojetí prestižního šampaňského vína.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rosé
Země: Francie
Dozáž: 8,5 g/l
Oblast: Champagne
Obsah: 0,75l
Obsah alkoholu: 12,5%
Obsah cukru: Brut
Složení odrůd: Meunier 40%, Pinot Noir 50%, Chardonnay 10%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**