Lounge Bohemia 50% 0,5

České
Značka: Žufánek
2 690 Kč 2 223 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tajemný destilát z tajemné kytky pro tajemného Pavla Tvaroha z londýnského baru Lounge Bohemia. Každou láhev polepil a očísloval svým stylem.

Limitovaná edice ručně číslovaných 221 lahví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pavel Tvaroh je tajemný stejně jako koktejly, které vymýšlí. Jsou jako nic jiného, co jste kdy pili. A nebo jedli. Ano, spousta jeho koktejlů se jí. Co je v tomto destilátu sami nevíme. Ta kytka pochází z Pavlovy londýnské zahrady. Etiketu vyrobil na místě z papírové izolepy na kterou otiskl razítko baru a fixou napsal číslo.

To je všechno. Víc nevíme. Ale takto to popisuje on.

„Před pár lety jsem vytvořil svůj vlastní alkohol, který se jmenoval Spirit of Lounge Bohemia, Lounge Bohemia Spirit. Je to infuze rostliny, která pochází z Jižní Ameriky, ale já jsem ji objevil v Praze na střeše Zemědělského muzea. Tehdy tohohle nápoje vzniklo minimální množství, přesněji 20 lahví o objemu 25 mililitrů a 20 stomililitrových, protože byly vytvořeny k roku 2020. Rozeslali jsme je do světa nebo darovali lidem a jim se to líbilo, jenže v objemu 25 mililitrů si toho opravdu moc nevychutnáte. Takže teď na Moravě spolu s Martinem Žufánkem pracujeme na tom, jak to udělat trochu jinak, abychom náš Spirit mohli přiblížit většímu množství lidí. Ale když říkám většímu, myslím tím nanejvýš 221 lahviček.”

Doplňkové parametry

Kategorie: Pálenka
Země: Česká republika
Limitovaná edice: 2021, 221 lahví
Oblast: Morava
Obsah: 0,5l
Obsah alkoholu: 50%
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**