Pearsons Botanicals Apple&Gooseberry 0,0% 0,7l

449 Kč 371 Kč bez DPH
Skladem

Ve vodopádu svěžích chutí naleznete tóny jablka a angreštu, zahalené do černého bezu. Jasná volba pro osvěžení vašeho toniku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple&Gooseberry je inspirován anglickým venkovem a proto v něm najdete výrazné tóny jablka a angreštu. Tyto chutě se dokonale prolínají s květinovou vůní černého bezu.

Nápoj si oblíbí všichni příznivci citrusových plodů, které jsou navíc podtržené osvěžujícím trpkým stylem. Pro vylepšení smíchejte s tonikem nebo limetkou a perlivou vodou s bezovým květem.

Zakladatelé společnosti, Roddy a Kerr Nicollovi, se před pěti lety rozhodli vydat na cestu, s vizí vytvořit nápoje bez alkoholu, které jsou zdravější, lehčí, ekologičtější a přesto lahodnější než kdy dříve. Tato vize korespondovala s rostoucím trendem, kdy stále více lidí upřednostňovalo neodolatelné chutě, rostlinné ingredience a autentické zážitky před dočasným požitkem alkoholu.

Tyto skromné začátky daly vzniknout, v srdci skotského venkova, společnosti Spirits of Virtue. Jejich jednoduchým cílem bylo přinést na trh nealkoholických nápojů nezpochybnitelnou kvalitu prostřednictvím kompletní řady superprémiových ručně vyráběných nápojů.

... více než voda
Každý výrobek je unikátní a vytváří se s využitím vody z čistého vysokohorského pramene, který pramení v Cairngorm Mountains. Vlastnosti této výjimečné vody jsou spojovány s dobrým zdravím a léčivými účinky.
Výzkumy dokazují, že díky menším shlukům H2O, než je u běžné vody, má pramenitá voda mimořádnou schopnost účinné hydratace, kterou živé buňky snadněji vstřebávají.

Tímto způsobem se zvyšuje hydratace buněk, což přináší mnoho výhod pro celkové zdraví, zlepšuje funkci pokožky a dodává vitalitu. Pramenitá voda je mimořádně čistá s nízkým obsahem minerálů, což pomáhá tělu efektivně odplavovat toxiny a poskytuje čistou a osvěžující chuť.

Díky těmto unikátním vlastnostem se stává ideálním partnerem a nosičem pro naše vynikající příchutě, které vytvářejí bezkonkurenční chuťový zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nealkoholické alternativy
Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu: 0 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**