Set 1x Havana Club Anejo 7 0,7l 40% + 4x Essence of cuba 0,2l 25%

Značka: Havana Club
1 899 Kč 1 569 Kč bez DPH
Skladem

Havana 7, originální tmavý kubánský rum určený k vychutnávání v čisté podobě, je plný kubánských chutí, které nejlépe objevíte s nejbližšími přáteli, když máte moře času.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Havana 7 v sobě koncentruje chutě kubánského terroiru: na povrch vyplouvá aromatický tabák, sladké tropické ovoce z kubánské zahrádky, melasa, koření a vanilka, které během dlouhého zrání pomalu uvolňují svá aromata.

Základní řadu Havana Club Essence tvoří čtyři aromata - Island Fruit, Aromatic Leaf, Coffee and Honey. Všechny jsou navrženy tak, aby zvýrazňovaly přirozenou chuť a vůni rumu Havana Club Anejo. Každý nápoj Essence of Cuba je vyroben za použití kombinace tradičních a moderních výrobních technologií pro zlepšení vůně a chutě, které se přirozeně vyskytují v Havana Club Anejo. Jsou vyrobeny výhradně z přírodních surovin pomocí pomalého maceračním procesu, kde Havana Club Anejo 7 letý tvoří základ. Vůně a chutě bylin, koření a kůry jsou extrahovány a zvláště použité v každém jednom balení Essence of Cuba podle toho, o kterou příchuť jde. Hlavní přísady, ze kterých se vyrábějí jsou: zrnková káva, med, tropické ovoce a fermentované aromatické listí.

Set navíc obsahuje 12 ks originálních skleniček havana club

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**