Hennessy V.S 40% 0,7l + Hennessy V.S.O.P Privilege 40% 0,7 - Dárek originální formičky na led Hennessy

Novinka
Značka: Hennessy
2 118 Kč –2 %
Hennessy VS VSOP basketbal
2 118 Kč –2 % 2 058 Kč 1 701 Kč bez DPH
Skladem

K nákupu lahve Hennessy V.S společně s V.S.O.P získáte originální formičku na led ve tvaru basketbalového míče. Oslavte s Hennessy 75. výročí NBA. Vychutnejte si sametový Hennessy na stylových "kostkách" ledu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hennessy VS

Komponován ze 40 eaux-de-vie stáří až osmi let, V.S. je vyvážený a živý v chuti, s charakteristickým aroma dubu s tónem lískového oříšku.

Hennessy VSOP

Vytvořen v roce 1817: první koňak kategorie V.S.O.P na světě. Blend tvoří přes 60 pečlivě vybraných eaux-de-vie.

Úplně první V.S.O.P. koňak – Hennessy V.S.O.P. – vznikl pro prince z Walesu a budoucího krále Velké Británie, Jiřího IV., který si vyžádal „Very Special Old Pale“ koňak. Ten mu byl z palírny Hennessy doručen v roce 1818 a klasifikace V.S.O.P. se od té doby stala referencí vysoké kvality a zralosti pro všechny ostatní výrobce koňaků. Jeho blend tvoří přibližně 60 pečlivě vybraných eaux-de-vie různého stáří a charakteru, zrajících převážně v použitých dubových sudech. Výsledkem je dokonale harmonický a osobitý koňak, kombinující sílu a jemnost. Úvodní tóny vanilky a světlého tabáku ustupují ve prospěch komplexnějších toastových tónů, které jsou výsledkem dlouhého zrání v dubových sudech. Chuť je dokonale harmonická a plná, s hedvábnou texturou a nádherně dlouhým závěrem.

Značka Hennessy je již 250 let synonymem pro koňak. Její příběh se začal psát v roce 1765, kdy byla založena irským důstojníkem Richardem Hennessym, který se usadil v regionu Cognac ve Francii. Od roku 1800 si předávají master blenders své znalosti o výrobě koňaků Hennessy z generace na generaci. K dnešnímu dni tyto znalosti střeží už osmá generace rodiny Fillioux.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**