Terrazas Cabernet Sauvignon 2021 0,75l

455 Kč 376 Kč bez DPH
Skladem

Svěží vůně červeného rybízu a borůvek je doplněna kořeněnými tóny tymiánu, rozmarýnu a kardamonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filozofií Terrazas de los Andes je individuální přístup ke každé vinici. Sběr hroznů probíhá na jednotlivých parcelách v momentě, kdy je ovocný profil odrůdy na vrcholu své svěžesti. Obvykle sklízíme mezi prvními, přičemž upřednostňujeme eleganci před mohutností a vyhýbáme se jakémukoli přezrávání, abychom zachovali živé ovocné a kořenité aroma Cabernetu Sauvignon a jeho přirozenou kyselinku.

Náš zářivě svěží a ovocný Cabernet Sauvignon pochází z více než 25 parcel ze čtyř ekologicky obhospodařovaných vysokohorských vinic.

Vinifikace: Hrozny Cabernet Sauvignon se sklízejí brzy, když jsou na vrcholu své svěží ovocné chuti, jak s oblibou říkáme „al dente“.

Hrozny se macerují po dobu 15–20 dní, přičemž cílem je pomalu a šetrně extrahovat třísloviny, aby zároveň zůstala zachována jejich jemnost.

Zrání probíhá po dobu 12 měsíců v dubových sudech (kombinace nových a použitých sudů), přičemž část se uchovává v nerezových tancích, aby se zachovala čerstvost a čistota chuti ovoce.

Aroma: Svěží vůně červeného rybízu a borůvek je doplněna kořeněnými tóny tymiánu, rozmarýnu a kardamomu. V závěru najdeme tóny lískooříškového krému, vanilky a karamelu.

Chuť: Vyvážená kyselinka se otevírá šťavnatým dojmem v ústech, který je doplněn chutí červeného rybízu a dobře zakomponovanými a živými, byť jemnými tříslovinami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Objem: 0,75 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**