Moët & Chandon MC III giftbox 0,75l

30 990 Kč 25 612 Kč bez DPH
Na dotaz

MCIII je prestižní víceročníkové cuvée stvořené Moët & Chandon! Exkluzivní směs tří přístupů k výrobě šampaňského.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto prestižní cuvée je odvážný nový počin, hybridní stvoření. MCIII suverénně ztělesňuje sílu několika archivních vín, které zrály ve třech různých prostředích: kov, dřevo a sklo. Výrazná osobnost MCII spočívá v této neuvěřitelně průkopnickém blendu, která činí vlastnosti každého integrovaného vína ještě silnější a odvážnější.

První část blendu (37% - 40%) je vyrobena v nerezovém prostředí:
nejintenzivnější Chardonnay a nejvíce strukturované Pinot Noir z roku 2003, které byly fermentované a zrály v nerezových tancích. Tato část dodává intenzivní ovocný rozměr vína, který promění přesvědčivé ovocnou chutí připomínající sofistikovaný a jasný smysl letního času v celé své bohatosti.

Druhá část (37% - 40%), je vyrobena za pomocí dřeva:
V této části se mísí Moët & Chandon Grand Vintage 1998, 2000 a 2002, které částečně zrály ve velkých dubových sudech a pak byly zachovány v nerezových tancích. Tato část blendu obohacuje konečnou sestavu zachováním ovocného rozměr a zároveň integruje více prvků transformace a evoluce. Světlejší a sofistikované tóny  se promění v podmanivé chuti, které evokují obraz podzimní sezóny.

Třetí část (20% - 25%) je vyroben s důrazem na sklo: to jsou šampaňské od Moët & Chandon Grand Vintage Collection 1993, 1998 a 1999, zrající v láhvi. Tato část doplní dokonalou rovnováhu do finálního blendu integrací dimenze, která je živá, jemná a zářivá.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Blanc
Objem: 0,75 l
Země: Francie
Obsah cukru: Brut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**