Krug Grande Cuvée 0,75l

Značka: Krug
4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH
Skladem

Nejdokonalejší výraz stylu šampaňského domu Krug. Zrozen z více než 120 různých vín z více než 10 různých ročníků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý rok trochu jinak, ale každý rok to nejlepší možné šampaňské, které může Krug nabídnout bez ohledu na roční variace v klimatu – to je Krug Grand Cuveé. Směs více než 120 různých vín z více než 10 různých ročníků. Smícháním tolika různých vín z různých ročníků je šampaňské plné chutí a vůní, které by bylo nemožné vyjádřit víny z jednoho jediného roku. Je to kompletní orchestr hrající ve společné harmonii. Pobyt přibližně sedm let ve sklepích dává vínu jeho výraz a eleganci. Všechny edice Krug Grande Cuvée sdílejí nepřeberné množství chutí a vůní, ve kterých si každý může najít něco, co ho okouzlí. S postupem let se jejich charakter ještě více zdůrazňuje. Čím více stárnout, stárnou a zvýrazňují se i ty nejkontrastnější rysy.

První sklizeň Krugu proběhla v roce 1844, okolo doby, kdy Joseph Krug poprvné zrealizoval svou vizi. Zrodil se první ročník Krug Grande Cuvée.
Edice č. 1 byla tedy sestavena kolem roku 1845. Každý rok, jen jednou za rok, vzniká nová kreace, jedinečná směs, unikátní plnění - a tím nová Edice Krug Grande Cuvée.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**