Armand De Brignac Demi Sec 0,75l

9 599 Kč 7 933 Kč bez DPH
Skladem

Armand de Brignac Demi Sec byl kdysi kuriozitou sdílenou pouze s návštěvníky vinařského domu v Chigny les Roses ve Francii.

Toto šampaňské víno bylo vytvořeno sladší, aby dokonale doprovodilo ty nejexotičtější pokrmy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stvořené s filozofií nepřipouštějící žádné kompromisy, šampaňské víno Armand de Brignac ztělesňuje kvalitu a mistrovsky zvládnuté řemeslo.

Naše vinařské umění v sobě nese staletí zkušeností, talent a um lidí z oblasti Champagne. A díky velice omezené produkci jsme schopni dát péči i těm nejmenším detailům v každé fázi procesu.

Využití pouze prvního lisu přispívá k dosažení živého ovocného charakteru, zatímco trojice použitých ročníků vytváří symfonii chutí a komplexních vrstev.

To vše, spojené s výjimečnými sklizněmi a přísným výběrem hroznů, nám umožňuje stvořit šampaňské víno té nejvyšší možné kvality.

Každá lahev je metalizovaná a ručně dokončená aplikací cínového štítku a leštěním. Lahve jsou tak naprosto unikátní a neexistují dvě stejné.

Armand de Brignac představuje novou definici luxusu, razí si svou vlastní cestu a přetváří tak pojetí prestižního šampaňského vína.

Doplňkové parametry

Kategorie: Blanc
Země: Francie
Dozáž: 33 g/l
Oblast: Champagne
Obsah: 0,75l
Obsah alkoholu: 12,5%
Obsah cukru: Demi-sec
Složení odrůd: Pinot Noir 40%, Chardonnay 40%, Meunier 20%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**