Armand De Brignac Blanc de Blancs Giftbox 0,75l

18 499 Kč 15 288 Kč bez DPH
Skladem

Elegantní Chardonnay s Hloubkou a jemností.

Armand de Brignac Blanc de Blancs umožňuje nahlédnout do jedinečného terroiru oblasti Champagne.

Toto cuvée tvoří hrozny z obou tradičních oblastí pro pěstování Chardonnay - Côte des Blancs a téměř polovina Chardonnay hroznů pochází z Montagne de Reims. Výsledkem je výraznější kyselinka a lehkost, elegantně vyvážená plností a dochutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Armand De Brignac je zlatý standard úspěchu a oslav. Stvořené s filozofií nepřipouštějící žádné kompromisy, šampaňské víno Armand de Brignac ztělesňuje kvalitu a mistrovsky zvládnuté řemeslo.

Naše vinařské umění v sobě nese staletí zkušeností, talent a um lidí z oblasti Champagne. A díky velice omezené produkci jsme schopni dát péči i těm nejmenším detailům v každé fázi procesu.

Využití pouze prvního lisu přispívá k dosažení živého ovocného charakteru, zatímco trojice použitých ročníků vytváří symfonii chutí a komplexních vrstev.
To vše, spojené s výjimečnými sklizněmi a přísným výběrem hroznů, nám umožňuje stvořit šampaňské víno té nejvyšší možné kvality.

Každá lahev je metalizovaná a ručně dokončená aplikací cínového štítku a leštěním. Lahve jsou tak naprosto unikátní a neexistují dvě stejné.
Armand de Brignac představuje novou definici luxusu, razí si svou vlastní cestu a přetváří tak pojetí prestižního šampaňského vína.

Doplňkové parametry

Kategorie: Blanc
Země: Francie
Dozáž: 8 g/l
Oblast: Champagne
Obsah: 0,75l
Obsah alkoholu: 12,5%
Obsah cukru: Brut
Složení odrůd: Chardonnay 100%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**