Chandon Garden Spritz 0,75l + osvěžení v rámci Apetit Pikniku

Dárek k nákupu
Značka: Chandon
449 Kč 371 Kč bez DPH
Skladem

Stylový aperitiv Chandon Garden Spritz je tvořen kombinací šumivého vína Chandon z argentinské Mendozy a hořkosladkého pomerančového likéru, vyrobeného z pečlivě vybraných bylin, koření a udržitelně vypěstovaných pomerančů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chandon Garden Spritz vnáší přírodu do světa spritzů! Objevte kouzlo spojení výjímečného šumivého vína s lokálními pomeranči a směsí koření.

Kromě perfektně vyvážené chuti zaujme Chandon Garden Spritz svým stoprocentně přírodním složením, v celé fázi výroby se nepoužívají žádná umělá aromata ani umělá barviva. Tento stoprocentně přírodní drink má o polovinu méně cukru než ostatní značky Spritzu na trhu a je rovnou připravený k podávání. Stačí jen nachladit a užít si v kruhu blízkých přátel nebo rodiny.

Chandon se blíží k dokonalosti při dosažení rovnováhy mezi sladkostí a hořkostí tohoto spritzu a posunul tak klasický aperitiv na novou úroveň. Použití těch nejlepších ingrediencí v kombinaci s výjimečným šumivým vínem vytváří dokonalý zážitek.

Chandon Garden Spritz, připravený k okamžitému podávání a stvořený pro vychutnávání s přáteli. Je tvořen kombinací výjimečného argentinského šumivého vína a jedinečné receptury bitteru z čerstvých místních pomerančů, macerovaných se suchými pomerančovými slupkami, bylinkami a kořením, pečlivě nasbíraných v nejlepších světových pěstitelských oblastech.

Vnášíme přírodu do světa spritzů: užijte si náš 100% přírodní Spritz.

V žádné fázi výroby nepoužíváme umělá aromata ani umělá barviva. Náš produkt cíleně tvoří oproti jiným značkám spritzů pouze polovina běžně používaného množství cukru, díky čemuž je jednoduše a přírodně lahodný.

Jak na dokonalý Chandon Garden Spritz:

SERVÍROVÁNÍ READY-TO-CHILL
Nalejte Chandon Garden Spritz do velké sklenice.
Přidejte 3-4 velké ledové kostky.
Ozdobte snítkou rozmarýnu a plátkem sušeného pomeranče.


CHANDON GARDEN SPRITZ 125 ml

+

3 KOSTKY LEDU

+

ROZMARÝN

+

1 PLÁTEK SUŠENÉHO POMERANČE

Doplňkové parametry

Kategorie: Aperitivy
Země: Argentina
Obsah: 0,75l
Obsah alkoholu: 11,5%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**