Prince D'Absinthe La Pharmacienne 65% 0,5l

Novinka
1 749 Kč 1 445 Kč bez DPH
Skladem

Exotický, provokativní a podmanivě aromatický, i tak by se dal charakterizovat absinth od La Pharmacienne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Absinthový svět již dávno žije pouze minulostí a jeho milovníci se povětšinou utápějí pouze představami o původních absinthech. Neutuchající vášeň pro hledání nových chutí a vůní dovedla Petra Šlechtu až na pokraj šílenství v touze po novém, tradicemi nesvázaném spiritu.

Zcela stěžejní inspirací pro tento nový destilát je Farmacie. Jedná se o absinthe, který se inspiroval ve složení nepřeberným množstvím léčivých bylin, lékárenských tinktur a likérů. Tento exotický absinth byl vytvořený ve spolupráci s Farmaceutickou fakultou Univerzity Karlovy. Využity byly byliny ze zahrady léčivých bylin. Tyto byliny, původně určené pro výzkum obsahových látek, jsou charakteristické zejména svou nebývalou kvalitou a dodávají tomuto spiritu neobyčejný charakter.

​Není překvapením, že tento jedinečný, ve složení exotický absinthe s velice podmanivým aroma připomínajícím lipový med, liliové květy a komplexní, mírně štiplavou kořenitou chutí, která se vrství v několika úrovních.

 V jeho složení však stále naleznete poctivý Pontarlier pelyněk, egyptský anýz, florentský fenykl, ale také kubébový pepř a nepřeberné množství dalších mnohem tajemnějších bylin a koření.

Ať už jste milovníkem absintu nebo jen zvědavým ochutnávačem, La Pharmacienne stojí za vyzkoušení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Absint
Objem: 0,5 l
Obsah alkoholu: 65%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**