Limitovaná edice Janelle Monáe Belvedere Vodka 0,7l 40% + 2 speciální silikonové kelímky

Značka: Belvedere
845 Kč 698 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Při nákupu 1 lahve Janelle Monáe Belvedere Vodka 70cl získáte 2 speciální silkonové kelímky pro výrobu domácí Belvedere granity jako dárek. Limitovaná edice vytvořená v součinnosti s herečkou a zpěvačkou Janelle Monáe, v elegantní reimageované lahvi, přepracované a podepsané umělkyní. Iniciativa Belvedere a Monáe „Krásná budoucnost“ oslavuje inkluzivitu a posiluje jedinečné, kreativní hlasy, které často nejsou slyšet a je hymnou pro inkluzivitu, rozmanitost a solidaritu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná edice vytvořená v součinnosti s herečkou a zpěvačkou Janelle Monáe, v elegantní reimageované lahvi, přepracované a podepsané umělkyní. Iniciativa Belvedere a Monáe „Krásná budoucnost“ oslavuje inkluzivitu a posiluje jedinečné, kreativní hlasy, které často nejsou slyšet a je hymnou pro inkluzivitu, rozmanitost a solidaritu.

Popis: Od New Yorku po Sydney, od Londýna po Tokio, Belvedere patří do nejexkluzivnějších podniků, neodmyslitelná od stylu špičkových párty všude po světě. Belvedere si podrobila Spojené Státy, jejími vyznavači tam jsou Sting, Jade Jagger, Harrison Ford nebo Bill Clinton. Úspěchu se těší ve Východní Evropě, již po druhém roce rapidně rostoucí prodeje dokazují sympatie k tradici příslušící k luxusu ve světovém měřítku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodka
Objem: 0,7 l
Alkohol: 40 %
Položka byla vyprodána…

A Beautiful Future: A Belvedere Vodka and Janelle Monáe Collaboration

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: