Fentimans Premium Indian Tonic Water 0,2

Značka: Fentimans
35 Kč 29 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Fentimans Tonic Water je skutečně velmi mimořádný tonik. Stejně jako ostatní výrobky značky Fentimansi tento je vařen unikátními metodami starými stovky let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fentimans Tonic Water je skutečně velmi mimořádný. Stejně jako ostatní výrobky značky Fentimansi tento je vařen unikátními metodami starými stovky let.

Do obrovských kádí jsou nality zásadní ingredience, jimiž jsou organický obilný základ, mletá chininová kůra a citronová tráva z Asie, třtinový cukr (ne však sacharín nebo fruktózový kukuřičný syrup, který většině toniků dává jejich specifickou chuť) a čištěná voda.

Tato kombinace přísad se poté nechá odstát tak dlouho, než získá všechny prvky chutí a také než se všechny chutě spojí. Potom je směs pasterizována, aby se stabilizovaly nestálé oleje a dostatečně spojily chutě.

Nápoj Fentimans Tonic obsahuje 0,5% alkoholu jako výsledek procesu vaření, mísí se s alkoholem místo ředění. Ale nejdůležitější je chuť. Samozřejmě je nemožné zjistit, jaký přesně byl tonik 19.století, ale díky Fentimans máme alespoň představu, z jakého důvodu tento nápoj uchvátil svět Viktoriánské doby.

Můžeme cítit ostrost získanou z hořkých dřevnatých látek chininové kůry. Komplexní bylinné  prvky citronové trávy tuto ostrost vyvažují. Všechny ingredience obsahující cukr jsou 100% přírodní, tudíž zde chybí nasládlá, nezajímavá a chemická chuť spojená s masovou produkcí běžných toniků.

Z Fentimans Tonic Water namísto toho čiší přírodní čerstvost a svěžest. Jelikož je tento Tonic sycen po delší dobu, má díky větší šumivosti lepší schopnost se mísit. A bublinky take vydrží mnohem déle.

Fentimans Tonic Water, úžasně svěží a čerstvý v ústech, sám vybízí k tomu, aby si ho vybral každý milovník přírodních, jemných a chutných nápojů. Vše díky úsilí značky G&T dosáhnout dokonalosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tonik
Země: Velká Británie
Obsah: 0,2l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**