Prosecco DOC Rosè Brut Col Sandago

Novinka
Značka: Col Sandago
269 Kč 222 Kč bez DPH
Skladem

Brilantní světle růžové Prosecco z odrůd Glera a Pinot Nero (Pinot Noir). Prosecco upoutá jemným perlením a světle růžovou barvou. Ve vůni převažuje vjem květin a červeného ovoce. Příjemné víno, s elegantní strukturou, jemnou chutí a vynikajícím dozvukem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prosecco DOC Rosé Brut 2020.

Ideální jako aperitiv, velmi dobře se hodí k lehkým předkrmům ze zeleniny a čerstvým sýrům. Vynikající také k syrovým marinovaným rybám.

Doporučuje se podávat při stálé teplotě 8 °C.

Vinařství Col Sandago leží přímo uprostřed nádherných kopců regionu Conegliano Valdobbiadene DOCG v prestižní oblasti Treviso. Hrozny odrůdy Glera zde získávají kvalitu z jedinečné místní půdy. Na jejich kvalitu má vliv dostatek slunečního svitu, svahy, nadmořská výška a mikro podnebí. Všechny tyto faktory dohromady ovlivňují kvalitu vín. Exkluzivní vína z oblasti Valdobiadenne-Conegliano dělají z tohoto regionu jeden z nejdůležitějších pro výrobu šumivého vína v Itálii i na světě. 

Vína z vinařství Col Sandago jsou jedinečná díky moderní a inovativní výrobě, která umožňuje dosahovat vysokých standardů kvality v produkci šumivých, jemně šumivých i tichých vín. Zakládají si na pečlivé práci na vinici a různé techniky pěstování vína jsou prováděny s plným respektem k přírodě. Vinařství je pak rozděleno do několika oddělených částí, v nichž probíhají jednotlivé fáze výroby vína. Vinařství se nachází v bezprostřední blízkosti vinic, což zamezuje ztrátám kvality hroznů při jejich přepravě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**