Gold Cock Gin 40% 0,7 + 5x Double Dutch Indian Tonic Water 0,5

Akce
Značka: Gold Cock
994 Kč –8 %
gold cock gin 40 07l
994 Kč –8 % 915 Kč 756 Kč bez DPH
Skladem

Set českého ginu z Vizovic s klasickým tonikem za výhodnou cenu.

Na zdraví!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve Vizovicích na to šli jinak. Až po tom, co měli v nabídce dvacetiletou whisky, se rozhodli vyrobit pod značkou Gold Cock první gin. Ale logiku to má podobnou.
 
Když jim skončí sezóna kvašení a destilace ovoce, následuje sezóna jalovce, která trvá zpravidla jeden a půl měsíce. A po ní nastupuje dvouměsíční sezóna destilace whisky.
Oboje jim tak výborně vyplňuje část roku, kdy není k dispozici ovoce a jejich pálenice by stála ladem. Jalovec se v této fabrice destiluje už více než sto dvacet let. Zkušenosti by tedy byly… 
 
Gin se svými dalšími botanicals se ve společnosti RUDOLF JELÍNEK vyráběl od sedmdesátých let. Jeho výroba skončila až na konci devadesátých let, kdy už prodejům, i u nás v Česku, dominovaly giny z Velké Británie.
 
Nyní použili stejné složení bylin jako před několika desítkami let, protože stejně jako u whisky Gold Cock ctí tradice velmi pečlivě.
 
Tento Gin obsahuje koriandr, kardamon, anděliku, kosatec, lékořici, pelyněk, pomerančovou a citronovou kůru a samozřejmě černý jalovec. Vše je macerováno ve velejemném lihu a průtahově destilováno.
 
Výsledkem je v dobrém slova smyslu jednoduchý gin, který si na nic nehraje. Samotný, nebo v G&T či jiných klasických drincích bude fungovat skvěle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety
Země: Česká republika
Obsah: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Styl: London Dry Gin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**