The Lovers Rum 43,0% 0,7

1 299 Kč –27 %
the.lovers rum flasche
1 299 Kč –27 % 949 Kč 784 Kč bez DPH 949 Kč / 1 ks
Skladem

Směs rumů, každý s vlastním stylem, charakterem, osobností a chutí. Stejně jako vlastní směsice etnicity a kultur, kombinující pět velmi výrazných latinskoamerických a karibských rumů. The Lovers Rum představuje epickou cestu jeho tvůrců po rumových místech celého světa s cílem najít ideální rum pro vytvoření perfektního Daikiri.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Historie THE LOVERS RUM

THE LOVERS RUM vznikl kombinací dvou vstupů: rodinná tradice a vášeň pro tekutinu, která dala základ některým z nejznámějších klasických rumových koktejlů, a záhadná a romantická představa o poznání budoucnosti a toho, co nás čeká životy.

"Ženy z mé rodiny čtou tarotové karty: moje matka, babička a sestra - bezstarostný způsob, jak nahlédnout do budoucnosti. Chtěl jsem si tímto rumem uctít jejich památku. Rum Master Blender umístí kapalinu do sudů, aby vytvořila něco pro budoucnost , skoro jako předvídání chuti této tekutiny, trochu jako ty ženy, které četly a předpovídaly budoucnost s tarotovými kartami."

Funkce naší lahve - jedinečný štítek Tarotové karty, který bude rozpoznatelný pro ty, kteří milují THE LOVERS RUM; což jim umožňuje okamžitě najít svůj oblíbený rum. Design karty Tarot obsahuje vrstvenou symboliku, která přímo souvisí s charakteristikami a chuťovým profilem rumu v lahvi. Jakmile bude vydán nový rum ze série, bude tarotová karta na láhvi vyprávět příběh rumu uvnitř.

THE LOVERS DAIQUIRI

  • 60ml The Lovers Rum
  • 30 ml čerstvé limetové šťávy
  • 2 lžičky cukrové třtiny 

Přidejte všechny přísady do koktejlové třepačky, před přidáním ledu dobře rozpusťte cukr. Poté přidejte kostky a drcený led, důkladně protřepejte, dokud třepačka nezmrazí. Zdvojnásobte napětí do předchlazené nebo zmrazené sklenice.

Daiquiri je dokonalost ve sklenici. Koktejl pro všechny příležitosti, který se hodí do každé situace, od večírku až po drink před večeří. Je to klamně jednoduché. Umění spočívá ve vyvážení čtyř základních kamenů chuti, které vytvářejí koktejlovou příchuť: silná, kyselá, sladká a slabá

„Nikdy nepoužívejte citronovou šťávu. A pamatujte prosím, že příliš sladká Daiquiri je jako půvabná dáma s příliš výrazným parfémem“

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Objem: 0,7 l
Alkohol: 43%
Země: Holandsko
Doba zrání: minimálně 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: