The Lovers Rum 43,0% 0,7 + Ron Colon Salvadoreño 55,5% 0,7l

Akce
2 258 Kč –29 %
The Lovers Rum 43,0% 0,7 + Ron Colon Salvadoreño 55,5% 0,7l
2 258 Kč –29 % 1 607 Kč 1 328 Kč bez DPH
Skladem

Akční set osobité směsi karibských rumů The Lovers Rum a Dark Aged Ron Colón Salvadoreño.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Lovers Rum

Představuje epickou cestu jeho tvůrců po rumových místech celého světa s cílem najít ideální rum pro vytvoření perfektního Daikiri. Směs rumů, každý s vlastním stylem, charakterem, osobností a chutí. Stejně jako vlastní směsice etnicity a kultur, kombinující pět velmi výrazných latinskoamerických a karibských rumů.

Historie THE LOVERS RUM

THE LOVERS RUM vznikl kombinací dvou vstupů: rodinná tradice a vášeň pro tekutinu, která dala základ některým z nejznámějších klasických rumových koktejlů, a záhadná a romantická představa o poznání budoucnosti a toho, co nás čeká životy.

"Ženy z mé rodiny čtou tarotové karty: moje matka, babička a sestra - bezstarostný způsob, jak nahlédnout do budoucnosti. Chtěl jsem si tímto rumem uctít jejich památku. Rum Master Blender umístí kapalinu do sudů, aby vytvořila něco pro budoucnost , skoro jako předvídání chuti této tekutiny, trochu jako ty ženy, které četly a předpovídaly budoucnost s tarotovými kartami."

Funkce naší lahve - jedinečný štítek Tarotové karty, který bude rozpoznatelný pro ty, kteří milují THE LOVERS RUM; což jim umožňuje okamžitě najít svůj oblíbený rum. Design karty Tarot obsahuje vrstvenou symboliku, která přímo souvisí s charakteristikami a chuťovým profilem rumu v lahvi. Jakmile bude vydán nový rum ze série, bude tarotová karta na láhvi vyprávět příběh rumu uvnitř.

 

Ron Colon Salvadoreño

Dark Aged Ron Colón vzniká díky unikátnímu receptu s třemi složkami. Nejvýznamnější složkou je šestiletý column still rum ze Salvádoru, vyráběný přímo v palírně Licorera Cihuatán.

Doplňují ho dva jamajské pot still rumy z Worthy Park, jeden nevyzrálý a druhý tříletý. Blend těchto tří rumů vytváří specifický chuťový profil. Samotný salvádorský rum se vyznačuje tropickou vůní a lehkým suchým koncem.

Pro dokonale vyvážený nápoj se hodilo přidat trochu zemitosti s ohnivě teplou chutí. Toho skvěle dosahuje příměs trochy jamajského rumu. To vše bez přidaného cukru. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Objem: 0,7 l
Alkohol: 43%
Země: Holandsko
Doba zrání: minimálně 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: