The Duppy Share Rum 40% 0,7l + DÁREK 0,2 l The Duppy Share rum

639 Kč –6 %
The Duppy Share Rum 40% 0,7l + DÁREK 0,2 l The Duppy Share rum
639 Kč –6 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Akce Fénix Drinks - k zakoupené láhvi 0,7 l Dárek malé balení rumu The Duppy Share 0,2 l. Tříletý 100% pot still jamajský rum (Worthy Park) napěchovaný chutí tropického ovoce je následován jemným pětiletým rumem z Barbadosu (Foursquare Distillery), který dodává teplý máslový dozvuk. Směs je to natolik dobrá, že není třeba přidávat cukry nebo příchutě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duppies jsou temní karibští duchové nebo přízraky, kteří pochází z Jamajky a jsou známí svou neovladatelnou láskou k rumu.

Během toho, co destilát roky zraje v sudech, část z něj se v důsledku vypařování vytratí. Výrobci skotské whisky téhle části říkají andělský podíl – ale to je pro svět rumu moc mírné…

Podle karibských legend se temní duppies snášejí na ostrovy a kradou nejlepší díl z rumu. Duppies, mistři jemného umění míchání, si berou jen to nejlepší. To je Duppy Share.

The Duppy Share je unikátní a skvěle vybalancovaná směs prémiových rumů z Jamajky a Barbadosu.

Prestižní Foursquare Distillery vede ve čtvrté generaci mistrů lihovarníků Richard Seal. Kombinace continuous and pot still destilace dává rumu unikátní charakter.

Cukr se začal na pozemcích Worthy Park pěstovat v roce 1721, a rum destilovat roku 1740 – jedná se o nejstarší záznam o výrobě rumu na Jamajce.

Jejich tradiční měděný kotel stále dodává rumu osobitý jamajský říz. Rum vyzrává ve starých burbonových sudech z bílého dubu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Objem: 0,7 l
Alkohol: 40 %
Země: Jamajka a Barbados
Dodavatel: Fénix Drinks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: