Don Q Gran Anejo 40% 0,7l

Značka: Don Q
1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Komplexní vůně melasy a cigaretového tabáku. Jemný náznak vanilky a tmavého karamelu vypráví o dlouhém kontaktu se sudem. 

Neuvěřitelně hladký s okázalou chutí vanilky, skořice a medu. Suchý závěr s výraznou vanilkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Portoriko je pro svůj výborný rum známé po celém světě. Vznešené umění výroby těch nejvytříbenějších rumů je už 154 let pěstováno v Destillería Serrallés, v samém rodišti portorického rumu. 

Příběh Serrallés se začal psát v roce 1865 na cukrové plantáži Hacienda Mercedita u města Ponce na jižním pobřeží Portorika. V tomto roce zde Don Juan Serrallés, syn španělských imigrantů, vyrobil prvních pár soudků rumu v copper still dovezené z Francie. Dnes je lihovar Serrallés význačný nejen produkcí kvalitních portorických rumů, ale také nadšením a časem investovanými do přeměny na jeden z nejvíce environmentálně zodpovědných lihovarů v oboru. 

Značka se jmenuje podle Dona Quijota - tak jako Don Quijote představuje hledání dokonalého světa, Don Q reprezentuje cestu za dokonalým rumem. 

V současnosti je výroba v lihovaru Serrallés charakteristická systémem mnohočetné destilace a filtrací aktivním uhlíkem, jejichž výsledkem je čistý a ryzí rum. Řemeslné umění zrání v sudech z amerického bílého dubu a pečlivé míchání jsou výhradními recepty rodiny Serrallés a byly zdokonalovány úsilím šesti generací. 

Umění míchání těch nejlepších rumů v tom správném prostředí, místě a čase zaručuje stabilně kvalitní výsledky - portfolio prémiových rumů s osobitým aroma a dokonalou vyvážeností.  

Lihovar Serrallés si vedle výjimečné kvality svých produktů zakládá také na environmentálně odpovědném přístupu k produkci a využití obnovitelných energií a je jedním z nejekologičtějších výrobců lihovin na Světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**