Vánoční alko koule Žufánek 4x0,06 l, výběr destilátů

Akce Novinka Tip
Značka: Žufánek
795 Kč 657 Kč bez DPH
Skladem

Není ozdoba jako ozdoba…Limitovaná edice alko vánočních ozdob. Krásné červené koule plněné výběrem 4 skvělých pálenek z dílny mistra mezi lihovary - Žufánka. Včetně ještě nikdy nevydaného....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Viktor Šolc za MR. BRUT! a Martin Žufánek za lihovar Žufánek připravili dárek pro všechny milovníky nejlepších českých pálenek.

Nyní spolu uvádějí limitovanou edici vánočních ozdob, které Vám udělají hned dvojnásobnou radost… V první řadě jako ozdoby, ale hlavně svým obsahem. A na co se tedy můžete těšit?

  • Višňovka - likér vyráběný macerací speciální odrůdy čerstvých višní ve velejemném lihu. Čistě ovocný charakter je mírně potlačen a višňová chuť přechází téměř do portského buketu.
  • Hruškovice - čistý ovocný destilát z hrušky Williams. Ta dodává destilátu dlouhotrvající chuť po letních máslových hruškách.
  • Jablkovice – ta zrála v dubových sudech 18. měsíců. Kdybychom mohli, tak ji nazveme kalvádosem.
  • A jako poslední...ještě nikdy nevydaný - Marc de Champagne - netradiční destilát vyráběný pomalou destilací prokvašených matolin bílých odrůd ze slavné oblasti Champagne. Jediná možnost, jak tento destilát ochutnat, je právě v této limitované edici.

Ozdobte svůj vánoční stromek krásnými červenými koulemi plnými skvělé pálenky z dílny mistra mezi lihovary - Žufánka. S těmito ozdobami vás čekají opravdu veselé Vánoce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pálenka
Objem: 0,06 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: